Bestyrelsen


Vitar Horsens Rollespilslaug

Vitar Horsens Rollespilslaug

Bestyrelsen for Vitar Horsens Rollespilslaug



Formand: Jan Dybdal Knudsen

jan@vitarhorsens.dk


Næstformand: Daniel Pinstrup

daniel@vitarhorsens.dk


Kasserer: Dea Nors

dea@vitarhorsens.dk Telefon mellem kl. 17-19 på hverdage: 60722572 


Sekretær, eventkoordinator og webadministrator:

Helena Märcher

helena@vitarhorsens.dk Telefon: 42344264


Klubforvalter og nøgleforvalter: Troels V. Nielsen

troels@vitarhorsens.dk


Menige bestyrelsesmedlemmer:


Niels Flindt

niels@vitarhorsens.dk


Morten Stobberup

morten@vitarhorsens.dk


Chris Hansen

chris@vitarhorsens.dk


Dorthe Vennevold

dorthe@vitarhorsens.dk


Suppleanter:


Holger Clausen


Jens Pederse