Bestyrelsen


Vitar Horsens Rollespilslaug

Bestyrelsen for Vitar Horsens Rollespilslaug



Formand: Jan Dybdal Knudsen

jan@vitarhorsens.dk


Næstformand: Daniel Pinstrup

daniel@vitarhorsens.dk


Kasserer: Dea Nors

dea@vitarhorsens.dk Telefon mellem kl. 17-19 på hverdage: 60722572 


Sekretær, nøgleforvalter og webadministrator:

Helena Märcher

helena@vitarhorsens.dk Telefon: 42344264


Klubforvalter: Troels Vennevold Nielsen

troels@vitarhorsens.dk


Medlemmer:


Lasse Romedahl Kristiansen

lasse@vitarhorsens.dk


Niels Flindt

niels@vitarhorsens.dk


René Zoega Clausen

rene@vitarhorsens.dk


Morten Stobberup

morten@vitarhorsens.dk


Vitar Horsens Rollespilslaug